Charmed Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 
 

 Crystal Cyrus

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Jovana Halliwell Charmed
Jovana Halliwell Charmed
*Something Wicca This Way Goes*

Ženski
Broj poruka : 1964
Godina : 27
Lokacija : killing demons,while trying to do my homework
Reputacija : 2695
Datum upisa : 13.01.2010

Crystal Cyrus - Page 2 Vide
PočaljiNaslov: Crystal Cyrus   Crystal Cyrus - Page 2 EmptySub Feb 20 2010, 23:20

First topic message reminder :

Ime lika: Crystal (Anna) Cyrus
Godine: 16
Moći:Pirokineza- kontrola nad vatrom
Šta voli/ne voli:Volim vatru,extremne stvari,avanture,pravljenje napitaka,kuvanje(posebno mafine i palacinke) i prijatelje na koje mozes uvek da se oslonis.Ne volim lazove,prirodu,kukavice,lakoverne osobe i demone.Polako se privikavam na pink boju xD
Tip:Vestica
Slika lika:
Crystal Cyrus - Page 2 330vaqd
O porodici
>Majka:Madylin-bila vestica,sada smrtnik koji ima veze sa magijom
>Otac:Erick-smrtnik
>Brat/Sestra:Amanda,polu belosvitac-polu vestica
>Baba/Deda:Dzordzija-vestica.Tom-belosvitac

Istorija:Mojoj baki i deki je bilo veoma tesko da odrze svoju vezu,jer je on belosvitac,a ona vestica.Nekako su uspeli i dokazali da je njihova ljubav jaka i iz nje su se rodile moja mama i moja tetka Lidia,koja za razliku od moje majke aktivno koristi svoje moci.Moja majka se odrekla svog dara,zarad mene i Amande da ne budemo izlozene tom svetu,ali veci razlog je bio njena potreba da bude i ima covek i normalan zivot.Posto je tu doslo do svadja i razaranja porodice,baka i mama su postigle kompromis da sa 16. godina moja sestra i ja dobijemo moci.Ja sam odlucila da ih zadrzim,kao i moja sestra i ona sada trenutno stiti svoje sticenike,a sam se upisala u ovu skolu zarad mog dobra i mojih moci.

I godinu sam zavrsila...pa ne bas po mojim ocekivanjima,ali potrudicu se u ovoj novoj godini.Stekla sam dosta prijatelja kao npr.Samantha Brown.
Uspela sam sa ocenama da unpredim svoju moc pyrokinesis na drugi stepen i veoma sam srecna.Suocila sam se sa nekoliko demona nizeg ranga i uspesno ih pobedila,oni jaci jos uvek cekaju!

OCENE
1.Mitologija:5, 5, 5, 5, 5, 5
2.Napici:
3.Cini: 5, 5, 4, 5,
4.Dobra i zla magicna bica:5, 5, 5, /5, 5
5.Unistavanja:4,4+,5
6.Moci:5,5,5+,5
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Jovana Halliwell Charmed
Jovana Halliwell Charmed
*Something Wicca This Way Goes*

Ženski
Broj poruka : 1964
Godina : 27
Lokacija : killing demons,while trying to do my homework
Reputacija : 2695
Datum upisa : 13.01.2010

Crystal Cyrus - Page 2 Vide
PočaljiNaslov: Re: Crystal Cyrus   Crystal Cyrus - Page 2 EmptySub Apr 10 2010, 00:25

V DOMACI IZ MOCI

Pitanja za domaci zadatak.

1.Kakve su moci Fear Amplification i Fear Projection?
Fear Amplification je moc koja moze da pronadje najveci ljudski strah I da ga prizove u zivot.Demon Barbas je jedan od najmocnijih demona koji imaju ovu sposobnost I koristio ju je da ubije svoje neprijatelje prizivanjem njihovih najvecih strahovima-fobijama
Fear Projestion je sposobnost veoma slicna Projekciji.Ova moc moze da menja stvarnost I da pravi iluziju ljudskih najvecih strahova.Kad se ova moc koristi na vesticama,njima pravi ogromne kosmare u kojima one ne mogu da se odbrane svojim mocima.Ubrzo se prepustaju oklini.Barbas poseduje I ovu moc.

2.Nabrojati sve oblike vatre iz ove lekcije i reci nesto malo o njima.
Za sad smo naucili tri oblika vatre:
Fire trowing je projekcija velike mase vatre iz ruke.Ovu sposobnost najcesce imaju demoni viseg ranga koji pomocu nje mmogu unistiti I najjaca magicna stvorenja.Najpoznatiji vlasnici ove moci su: P.Russell (uz pomoc napitka),Phoebe Halliwell,Xavier,Tull,Demon children.
Fire balls je sposobnost pomocu koje mozes da napravis vatrene kugle koje su razornije I jace od energy balls.Viserangirani demoni,neke vestice I plameni bica poseduju ovu moc,a oni su: The Source of All Evil,Litvack,Cole Turner,The Triad,Robin,Nigel,Zankou,Novak,Paul Haas,Jinny,Sirk,Emrick,Phoenix,Eames,Bacarra (through spell),Tom Peters,Aviva - temporarily, given to her by Kali,Kali,Celerity Demons,Noxon Demons,Mad Max Demons,Scather demons,Christy Jenkins.Kreiranjem lopte stice se potpuna kontrola nad njom,tako da je mozes ugasiti.Postoje razlicite vrste vatrenih lopti,a one savise od vlasnika.
Fire Breathing je sposobnost projektovanja vatrenog daha,drugi oblik pirokineze, kroz usta.Postoji samo nekoliko magicnih bica koja mogu da ovu moc emituju,a oni su Gargoyles, Dragon warlocks i Dragons.Druga bica bi najverovatnije spalila grlo I lice.

3.Kakva je moc Force Blasts i ko je poseduje?
Force Blasts je moc koja moze da projektuje veliku silu koja ce odbaciti protivnike u vazduh.Bozice I vestice koje imaju veoma unapredjenu telekinezu poseduju ovu moc I ispoljavaju je pomocu ociju ili ruku.

4.Kakva je razlika izmedju moci moci Geogenism i Geokinesis?
Geogenisim je moc koja potice od elementarne moci Geokinesis,a nju je posedovala Pajper kao boginja Gea.Ove dve moci su veoma slicne,ali postoji velika razlika izmedju njih,a ona je tad a prva moc moze da stvara vulkane,lavine,gejzire,zemljotres i druga geoloska desavanja,a ne moze da kontrolise samu zemlju sto je upravo glavna osnova Geokinesis.

5.Reci nesto o moci Hydrokinesis.
Hydrokinesis je sposobnost kontrolisanja I kreiranja vode.Drugi naziv ove elementarne moci je Aquakinesis.Vlasnik pomocu ove moci moze da se transportuje,da kreira vodene lopte,da prizove vodu.Bacanjem vodenih kugle moze da se napravi vodeni vrtlog.Sea Hag je jedan od vlasnika ove moci.

6.Kojoj je moci slicna sposobnost Heat Conduction?
Heat Condustion je veoma slicna moci Blood Boilling,zato sto ove mogu da izazovu kljucanje u krvi I da dovedu zrtvu do tacke eksplozije.

" Pazi ....." (Hydrokinesis,Geokinesis ili Fire Ball)...

Bilo je divno I kisovito jutro.Ja sam se rano probudila da malo dzogiram.Trcala sam do sela u blizini I ubrzo se vratila kad sam ponovo osetila na ruci kapljice vode.Otrcala sam do svoje drugarice Samante koja je spavala kao top.Pokucala na vrata tri puta I onda usla.Napravila sam dorucak I probudila je pustajuci pesmu ‘Hard rock’.Skocila je odmah.Posle pola sata bile smo u kafeteriji da pomognemo kuvarici.Stalno smo trazile nove zabave,jer bi inace bilo dosadno,kakve obicno bivaju nedelje.
-Sta kazes na setnju po kisi?-predlozila je moja otkacena drugarica.Nisam znala sta da odgovorim,samo sam stojala I klimnula glavom.Posle 15 minuta bila sam mokra do gole koze I smrzavala se.Nije bas bilo toliko zabavno,ali druga prica je kod Sam.Ona je pravila razne kugle I pokusavala da se teleportuje,mada joj to bas I nije islo.

-Samanta(Tako sam je zvala kad sam bila besna,poprilicno),hajdemo…Stvarno mi se ne svidja ovo…-
-Ma hajde Kristi,jos 5 minta.Obecavam ti toplu cokoladu kod mene I novu knjigu cu ti dati da procitas-

-Samo jos 5 minta…Sam sta se to desava?-upitala sam gledajuci vrtlog vode kako nailazi.Ona se ukocila pa sam morala da je povucem sa rukav.Sakrile smo se iza jednog drveta.Kisa je sad vec pljustala,a voda se dizala do visine od 3 metra.Okolo su letele vodene kugle.Saptom sam rekla Sam:

-Pokusaj da iskontrolises ovu vodu,mozda ces I uspeti…Cuvacu ti ledja!-

-Uh…Ok Kristal,ali mi cuvaj ledja!-rekla je I izasla pred vihor.Pocela je da mase rukama I smirila je jedan vihor.Ja sam izbegavala vodene kugle.Jedna me je osinula tako da sam pala,a onda se iznenada voda srucila na mene.
-Kristal!-viknula je Sam.To je bilo zadnje sto sam cula,jer sam progutala previse ove tecnosti.Osvestila sam se u mojoj sobi.Jos sam bila mokra.Sam mi je ispricala da je brzo otisla po pomoc I iskontrolisala ovu ‘ludu’ moc.Mene je okrenulka na stranu I iskasljala sam svu vodu.Ne znam kako se toga ne secam.Istusirala sam se se I obukla toplu odecu.Popila sam topao napitak sa drugaricom I onda se ususkala pored kamina I pocela da citam novi roman….
Nazad na vrh Ići dole
 

Crystal Cyrus

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Charmed Serbia :: II godina :: Učenici-