Charmed Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 
 

 Lord Ja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Lord Ja
Lord Ja
*Forever Charmed*

Muški
Broj poruka : 4269
Godina : 32
Lokacija : Mladenovac
Reputacija : 2364
Datum upisa : 18.07.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Lord Ja   Lord Ja EmptySre Jan 21 2009, 17:22

Ime: Ilidan
Godine: 19
Moci: Iluzije i Empatija

Volim da se salim i smejem. Mnogo volim da se bavim bacanjem cini... Ne volim kada je neko uzasno licemeran i istoriju magije.. :Happy!!:

Majka: Margarita, bila je polu belosvitac polu vestica. Imala je moc da pomera stvari i zaustavi vreme...
Otac: Markus, bio je empata i mogao je da se teleportuje...
Baba od oca: Klaudija, bila je veoma mocan empata...
Deda od oca: Bernard, mogao je da kontrolise vatru, ne i da je stvara...
Baba od majke: Meg, mogla je da zaustavi i ubrza vreme, kao i da vrati u proslost ili buducnost ali samo do neke bliske proslosti odnosno buducnosti.. (48 sati max)
Deda od majke: Rajan, belosvitac.

Visok 186cm, imam kratku crnu kosu i zelene oci. Snazne i lepe gradje.. Jako sam inteligentan i pametan.. Iskren i uvek pravedan.. Los u sastavljanju cini ali ume da pravi rime. Ne volim da lazem i uglavnom ne psujem, desava se samo kada sam iznerviran...

Pre nego sto sam dosao u Magic School ziveo sam u maloj kucici na kraju grada. Tu sam ziveo sa Bakom Meg, posto su moji roditelji poginuli u saobracajnoj nesreci (kako je meni bilo receno). Sa bakom sam ziveo od 7 do 18 godine, kada je baka umrla. Nisam tada znao tacni razlog, bio sam ubedjen da je to bilo zbog starosti, ali kasnije sam saznao da je to bilo iz nekog drugog razloga. Deda Rajan je umro od teske bolesti nesto pre nego sto sam ja dosao da zivim sa bakom.
Posle bakine smrti, pocele su da se desavaju cudne stvari. I sve je to pocelo dan posle njene sahrane. Za vreme sahrane sam bio mnogo uznemiren i veoma, veoma tuzan, sto nije bilo normalno za moj karakter. Plakao sam kao da lije kisa.. Ni sam nisam razumeo zasto bas toliko.. Nije mi bilo bitno sto je bilo puno ljudi, dok ranije, plakao sam samo sam... Ali vec sledeceg dana je sve bilo cudnije i cudnije.
Bio sam u jednom kaficu sa, tadasnjom devojkom, Elenom. Sedeli smo, pili kafu i pricali o svakakvim temama, smejali se i uzivali.. Ali onda se, tik do nas, desio udes.. Jedna kola su udarila u kapion.. Ja sam tada osetio snazan bol u grudima i nogama. Noge su mi se oduzele i ja sam pao, posto sam pre toga ustao da vidim sta se desilo.. Nisam mogao da stojim, noge nisam osecao uopste.. Elena je bila mnogo uznemirena i uplasena, mogao sam to da osetim.. Nisam znao sta se to desava.. Poceo sam da se derem od bolova, sta vise, i suze su malo falile da mi krenu.. Bio je to veliki bol! Ali onda, na jednom je sve prestalo.. Vise me nista nije bolelo, lako sam ustao na noge, cak nisam ni primecivao da je Elena bila uznemirena, kao da se nista pre toga nije desilo.. Ona me je otpratila kuci i ostala tu noc kod mene.. Sutradan je bilo jos cudnije.. Mogao sam da cujem Elenine misli.. Bio sam uzasno iznenadjen, nisam znao sta se to desava.. Elenu sam zamolio da ode kuci, da ostanem malo sam.. Sve je bilo cudnije i cudnije.. Cuo sam misli ljudi na ulici, cak sam osetio bol kada sam video da je jedan covek zgazio na kamen i refleksno sam skocio..
Onda je naisao najcudniji trenutak.. Cuo sam glas u glavi koji mi je govorio: "Ilidan, ti si vestac.. Ti si zacaran..." I sve tako.. Nisam znao odakle glas dopire.. Onda sam primetio da me na jednom stocicu macka gleda pravo u oci.. Mislio sam da sam poludeo i naglas pitao MACKU: "Ti si nesto rekla?" Tada mi je glas u glavi rekao: "Da. Ti mozes da citas moje misli, ti si empata. Idi sad na tavan i nacices ono sto treba da nadjes." Odmah sam otrcao gore i naisao na dnevnik moje bake. Prva recenica je glasila: "Ilidan, ako ovo citas, to znaci da sam ja mrtva, ili sam umrla ili poginula od strane nekog odvratnog demona...."
Tada sam saznao celu istinu. Naucio i moci iluzije.. I mnogo toga o tom svetu.. Ali i dalje sam imao problema.. Empatija me je ubijala.. Nisam umeo da je kontrolisem.. Onda sam nasao neke spise o magicnoj skoli i resio da dodjem ovamo. Tako sam se upisao u skolu i ubrzo, bar nekako, savladao empatiju...


Poslednji izmenio Lord Ja dana Čet Jan 22 2009, 17:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Veljko
*All Hell Breaks Loose*

Muški
Broj poruka : 507
Godina : 30
Lokacija : Magic School
Reputacija : 123
Datum upisa : 01.11.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPet Jan 23 2009, 00:44

PRIHVACENO



Biografija je prilicno dobra. Jako mocna istorija i jako mi se dopada. Profil je prihvacen.
Nazad na vrh Ići dole
http://graphicheaven.tk
Baltazar
Baltazar
*Something Wicca This Way Comes *

Muški
Broj poruka : 185
Godina : 36
Reputacija : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPet Jan 23 2009, 16:28

Dobar istorijat :Happy!!:
Ali zasto svi moraju da otkriju svoje moci kada im svi umru? :Happy!!:
A izasto smo svi ostali sirocici? :Happy!!:
Nazad na vrh Ići dole
Lord Ja
Lord Ja
*Forever Charmed*

Muški
Broj poruka : 4269
Godina : 32
Lokacija : Mladenovac
Reputacija : 2364
Datum upisa : 18.07.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPet Jan 23 2009, 17:57

Ko kaze da moras da ostanes siroce??
To je tvoja stvar... Samo je meni tako bilo lepse.. D:
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Veljko
*All Hell Breaks Loose*

Muški
Broj poruka : 507
Godina : 30
Lokacija : Magic School
Reputacija : 123
Datum upisa : 01.11.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPet Jan 23 2009, 21:34

I ja volim takve profile! DOMACI???
Nazad na vrh Ići dole
http://graphicheaven.tk
Baltazar
Baltazar
*Something Wicca This Way Comes *

Muški
Broj poruka : 185
Godina : 36
Reputacija : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyNed Jan 25 2009, 12:28

E ovo se zove kopijom cari a ne ono o cemu je cepelin pisaoi :p
Nazad na vrh Ići dole
Lord Ja
Lord Ja
*Forever Charmed*

Muški
Broj poruka : 4269
Godina : 32
Lokacija : Mladenovac
Reputacija : 2364
Datum upisa : 18.07.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyNed Jan 25 2009, 17:57

Baltazar ::
E ovo se zove kopijom cari a ne ono o cemu je cepelin pisaoi :p

Zasto??
Nazad na vrh Ići dole
Baltazar
Baltazar
*Something Wicca This Way Comes *

Muški
Broj poruka : 185
Godina : 36
Reputacija : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPon Jan 26 2009, 06:20

Pa zbog vecitih tuznih sirocica i iznenadnih otkrivanja magije u polnoj zrelosti :ljut:

znate li kakve sve komplekse i traume mogu vuci sirocici iz detinjstva- jedan odlican preduslov da naprave fatalnu gresku pri upotrebi magije :p
Nazad na vrh Ići dole
Lord Ja
Lord Ja
*Forever Charmed*

Muški
Broj poruka : 4269
Godina : 32
Lokacija : Mladenovac
Reputacija : 2364
Datum upisa : 18.07.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyPon Jan 26 2009, 18:36

To jeste.. Ali takodje ne mora da znaci!
A sto se tice toga, da sam ukrao iz cari to za sirocice.... To uopste nije tacno.. Nije to samo u Carima tako... A i meni se to bas svidja.. :p
Nazad na vrh Ići dole
Baltazar
Baltazar
*Something Wicca This Way Comes *

Muški
Broj poruka : 185
Godina : 36
Reputacija : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptyUto Jan 27 2009, 21:37

Jos jedan od problema je i taj sto je svaki junak siroce. Da nije malo previse uobicajeno i opste. Kako vam ne dosadi? :happy:
Nazad na vrh Ići dole
Lord Ja
Lord Ja
*Forever Charmed*

Muški
Broj poruka : 4269
Godina : 32
Lokacija : Mladenovac
Reputacija : 2364
Datum upisa : 18.07.2008

Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja EmptySre Jan 28 2009, 17:45

Pa eto.. :p
Meni je bas simpa.. Tako mi lakse, kad odem kuci ne moram da im objasnjavam gde sam bio i sta sam radio.. :Happy!!:
Takodje, ne moram da im trazim dozvolu da negde odem.. D:
Ovako sve radim na svoju ruku.. :happy:
Nazad na vrh Ići dole

Sponsored content



Lord Ja Vide
PočaljiNaslov: Re: Lord Ja   Lord Ja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Lord Ja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Charmed Serbia :: Magic School :: Učenici-